Avril Lavigne Balkan
Prethodni forum o Avril je uništen. Otvorili smo novi, i samo vaš klik na register može pomoći.

Join the forum, it's quick and easy

Avril Lavigne Balkan
Prethodni forum o Avril je uništen. Otvorili smo novi, i samo vaš klik na register može pomoći.
Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avril Lavigne Balkan

Welcome to Avril's Wonderland.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idem da zaradjujem xD :)

2 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 12:54 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

25

27Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:12 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

26

28Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:13 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

27

29Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:13 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

28

30Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:13 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

29

31Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:17 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

30 Very Happy

evo otkucala sam sve i sada bih da uzmem 4.Slika sa live nastupa,u cosku slovo 'A'. ako nije problem Very Happy

32Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:20 pm

Cam

Cam
Administrator
Administrator

Uzmi jos jedan,znas da sam ti rekla dva da uzmes. Very Happy Reci i saljem na pm.;)

http://www.avril-balkan.com

33Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:22 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

jaooj da.. ja zaboravila.. moze i .. cekaj ejdan savet.. hocu da zaradjujem i za potpis..pa da ukompletiram..sta je p tebi lepse.. onaj potpis i avatar pod 5. ilil pod 6?

34Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:25 pm

Cam

Cam
Administrator
Administrator

Najbolje su uradjeni komplet avatar 5 i potpis 4 i avatar 6 i potpis 5.A od njih dvoje lepsi mi je komplet 5/4 sa Forbbiden Rose.Very Happy

http://www.avril-balkan.com

35Idem da zaradjujem xD :)  - Page 2 Empty Re: Idem da zaradjujem xD :) Uto Apr 26, 2011 1:27 pm

~* CooL GirL *~

~* CooL GirL *~
Hot
Hot

e onda moze taj avatar Very Happy 5. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu