Avril Lavigne Balkan
Prethodni forum o Avril je uništen. Otvorili smo novi, i samo vaš klik na register može pomoći.

Join the forum, it's quick and easy

Avril Lavigne Balkan
Prethodni forum o Avril je uništen. Otvorili smo novi, i samo vaš klik na register može pomoći.
Avril Lavigne Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Avril Lavigne Balkan

Welcome to Avril's Wonderland.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Razocarani?

+15
Chuck
KIKI
.Cherrie.
Snowflake.
LongLiveRock
Devil
MISA
Angie ^^
Mee^^
Lady Autumn
Serena Van Der Woodsen
Wild Child
Sara
Swynford de Beaufort
Cam
19 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Razocarani? - Page 2 Empty Re: Razocarani? Pon Jul 18, 2011 11:04 pm

bloodsucker

bloodsucker
Innocence
Innocence

ne

http://vampire-fans.forumotion.eu/

27Razocarani? - Page 2 Empty Re: Razocarani? Pon Nov 07, 2011 2:41 pm

P. Sawyer

P. Sawyer
Hot
Hot

Lady Autumn ::Malo. Tako lako se "prodala". Govorila je da nikad sebi neće dopustiti da ju svrstavaju ili porede u grupu sa Britney & co., a upravo to i radi...pop,ne punk.Avril,dođi sebi!xD
Daaaaa..Avril wake up!!!

http://oth-balkan.forumotion.com

28Razocarani? - Page 2 Empty Re: Razocarani? Ned Nov 20, 2011 12:09 pm

Margita

Margita
Innocence
Innocence

Cam ::I ne samo parfem nego i Abbey Dawn i one mobilne telefone,televizor,kameru..eto ode nam Avril u komercijalu.. Rolling Eyes


Ako cemo iskreno,mora negde da nadje pare za pivo Rolling Eyes

29Razocarani? - Page 2 Empty Re: Razocarani? Pon Nov 21, 2011 11:42 am

serbianavrillavigne


Innocence
Innocence

Avril je ista kao što je bila, samo što nema više 17 godina nego 27 što je mnogo više, i ne može do kraja života da bude kao muško!
Dobro je što se promenila, neka je, meni je uvek ista, muzika je kao i pre, samo što to mnogi ne kontaju.
I dalje je luda, ali se morala smiriti jer je sad žena!
Što se tiče stajlinga, sad je mnooogo bolji ali valjda će to skontati ljudi kad malo odrastu i oni, jer mrzim kad ovde dođe neko dete od 10 godina i napušava je zbog izgleda.
I ja sam sa 10 godina nosila starke i sve te gluposti, sad sa 21 ne mogu tako, jer se ljudi menjaju, odrastaju.
Ma sve ćete to sami doživeti a deca što sad kenjaju sa 10 godina, sve će ići gole kad napune 16.

30Razocarani? - Page 2 Empty Re: Razocarani? Pon Nov 21, 2011 11:43 am

serbianavrillavigne


Innocence
Innocence

Devil ::Pa recimo da me razocarala sa ovom slikom Razocarani? - Page 2 Avril%2525252BLavigne%2525252Bavril_hot3

Slika je vrh! R'n'R
Jer ako ne znate, skoro sve rock zvezde su se slikale i u gorem izdanje, ona je ovde super slatka i seksi!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu